diagnostyka sieci narzędziami pomiarowymi FLUKE, szafy krosowe, sieci strukturalne, sieci internetowe, instalacje niskoprądowe, instalacje dedykowane, instalacje elektryczne, instalacje światłowodowe, sieci Wi-Fi

Instalacje pneumatyczne

Instalacje pneumatyczne

W odpowiedzi na potrzeby małych firm, warsztatów jak i dużych przedsiębiorstw oferujemu projektowanie i wykonywanie instalacji sprężonego powietrza. Są to instalacje oparte na systemie rurowym (rurociągów), które przesyłają sprężone powietrze do punktów odbioru, któymi mogą być maszyny czy narzędzia.

Instalacje sprężonego powietrza mają szerokie zastosowanie i mogą być wykorzystywane w np.: w układach pneumatycznych, gdzie do wykonywanej pracy wykorzystuje się energię sprężonego powietrza, układach magazynujących energię, w przemyśle (narzędzia, maszyny, kompresory).

Wykonując zleceone instalacje skupiamy się na dokładnym wymiarowaniu i montowaniu elementów układu, dzięki czemu wykonane prez nas projekty cechuje niezawodność. Profesjonalne podejście do zlecenia pozwala na uniknięcie niechcianych zdarzeń, takich jak spadki ciśnienia w instalacji spowodowane niewłaściwym montażem elementów.
Opracowujemy projekty instalacji uwzględniające parametry pracy i jakość sprężonego powietrza. W projekcie uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta i warunki, w jakich instalacja będzie użytkowana.

Podejmujemy się budowy instalacji, a tekże rozbudowy funkcjonującej w firmie czy przedsiębiorstwie infrastruktury (przyłączenie do sieci). Dostarczamy przewody elastyczne przeznaczone do transportu powietrza i szybkozłącza pneumatyczne pozwalające na łatwy przepływ gazu.

Ponadto, prowadzimy audyty instalacji sprężonego powietrza.

Nasze instalacje cechuje niezawodność i szczelność, a co za tym idzie eliminacja strat energetycznych. Niezależnie od tego, każdy realizowany projekt finalizujemy pomiarami diagnostycznymi i oględzinami kontrolującymi jakość wykonania usługi i umożliwiającymi oddanie instalacji do bezpiecznego użytkowania.

Poszukujesz poważnej firmy, której zlecisz wykonanie instalacji? Zapraszamy do kontaktu!

ElkoSystem Sp. z o.o.

instalacje pneumatyczne

prace serwisowe i wykonawcze

24h / 7 dni w tygodniu