sieci Wi-Fi, sieci strukturalne, instalacje sieci komputerowych, sieci bezprzewodowe, sieci internetowe, diagnostyka sieci narzędziami pomiarowymi FLUKE, instalacje pneumatyczne, instalacje elektryczne, instalacje niskoprądowe

Usługi pomiarowe

Usługi pomiarowe

Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług, ale jesteśmy realistami i mamy świadomość, że nawet najlepiej wykonana instalacja wymaga stałego monitorowania. Pomiary instalacji i urządzeń monitorujące ich działanie i wykrywające wszelkie zakłócenia pozwalają na szybkie określenie wszelkich nieprawidłowości i równie szybką ich eliminację. W końcu czas to pieniądz.


Oferujemy najwyższy standard usług dotyczący pomiarów linii transmisyjnych poprzez wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

Celem pomiarów jest określanie jakości połączeń i ich przydatności do zastosowania w systemach. Pozwala to na monitorowanie transmisji i niesie inforamcję o ewentualnym tłumieniu czy innych zdarzeniach mogących wpływać na jej jakość, a zastosowane narzędzia umożlwiają szybkie wykrycie np. awarii łącza - a co za tym idzie - szybkie jej usunięcie. Równocześnie pozwala to na diagnostykę także urządzeń końcowych danego systemu.Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na prowadzenie pomiarów w oparciu o najwyższe standardy. Stosujemy je na każdym etapie projektu - podczas budowy, eksploatacji, czy modernizacji sieci. Oferujemy okresowe przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej, światłowodowej i teleinformatycznej w oparciu o nowoczesne urządzenia pomiarowe i diagnostyczne. Równocześnie prowadzimy też audyty pneumatycznych instalacji sprężonego powietrza.

Prowadzimy diagnostykę sieci nowoczesnymi narzędziami pomiarowymi firmy FLUKE.

Jesteśmy czujni. Pamiętamy, że sprawnie działająca instalacja czy sieć, to bezpieczeństwo jej użytkowników.

prace serwisowe i wykonawcze

24h / 7 dni w tygodniu